PALMERA DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

Hayal Etmek En Büyük Özgürlüktür

Yaşam kalitenizi artıracak keyifli tasarıma sahip birbirinden şık bebek odası, çocuk odası ve genç odası takımları ile tanışmaya hazır olun.

Hakkımızda

Kazandığımız deneyimleri, geliştirdiğimiz üretim teknikleri ve yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize en doğru ürünleri sunuyoruz. Siz de Palmera Mobilya ile hayalinizi gerçekleştirin.

1999 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız 2007 yılında Belinay Mobilya ismi ile yatak odası, genç odası, bebek odası takımları üretimine başlamıştır. 2014 yılında “Hayal etmek en büyük özgürlüktür” sloganımızla yola çıkarak PALMERA markasını kurduk.

Hayalimiz; mobilyalarımızla ülkemizdeki ve dünyada pek çok bebeğin, çocuğun ve gencin odalarında yeni bir dünya oluşturmaktı. Gelişen teknoloji ve gelişen dünya standartlarını takip eden firmamız kalite & üretim standartlarını sürekli geliştirmektedir. Değerli müşterilerimizin konfor memnuniyeti için ürettiğimiz ürünlerimiz usta tasarımcıların ve Alman-İtalyan teknik işbirliği ile kurulan makine parkurumuzun birer meyvesidir.

Tüketici mutluluğunu ön planda tuttuğumuz bu süreçte AR-GE faaliyetlerini ve sektörel gelişmeleri takip ederek yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin beklentilerini karşılamanın, bayi ve satış sonrası hizmet ağımız ile ürünlerimizi tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşatmaktayız.

Bugün, bu hayalimizin gerçekleştiğini bilmenin verdiği mutluluk ve heyecanla yeni neslin odalarını süslüyoruz. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz ihracatlarla Türk ekonomisine bulunduğumuz katkıyı artırmak temel amaçlarımız arasında yerini korumaktadır. Sizde Palmera Mobilya kalitesini ve konforunu yaşamak için şık tasarımlarımıza göz atarak size ve dekorasyonunuza en uygun ürünü sipariş edebilirsiniz.

200 Çalışan
15000 Üretim Alanı (m²)
200 Satış Noktası
35 Ülkeye İhracat
80000 Yıllık Üretim
48 Farklı Model

Neden Palmera Mobilya?

garanti

Palmera Garantisi

Tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır

doga-dostu-paketleme

Çevre Dostu Ambalaj

Üretimi ve kullanımı doğaya zararsız ambalajlar

odul

Kalite Ödülü

Kalite ödülüne sahip ürün modelleri

sessiz

Sessiz Kapanma

Sessiz Kapanan Çekmeceler ve Kapaklar

tasarim

Özgün Tasarım

Birbirinden farklı ve ödüllü tasarımlar

e0-e1

E0-E1 Standartları

E0-E1 Standartlarında Malzeme Kullanımı

destek

Satış Sonrası Destek

Ürünler için talep ettiğiniz destek hemen yanınızda

antibakteriyel

Sağlıklı Hammaddeler

Antibakteriyel, Antikanserojen Hammaddeler